| cristian100 a întrebat:

Astazi am zis sa ma reapuc de cs.Cand vreau sa intru pe un server imi scrie Cannot continue without model maps/(aici scrie orice mapa ca cu toate mapele face asta), disconnecting.

Am instalat 6 feluri de counter strike si la toate ii asa pe 19 servere deci cred ca e de la pc sad. Funda celui care ma ajuta!
big grin

Răspuns Câştigător
| Bloodseeker a răspuns:

Daca nu poate sa descarce resursele descarca tu harta si pune-o in counter-strike/cstrike/maps. Salut!

| cristian100 explică (pentru Bloodseeker):

Incerc, daca merge FUNDA!

1 răspuns: