| AndreiMinecraftPlayer a întrebat:

Astazi mi-am instalat gta san andreas si vad ca are o problema : "Grand Theft Auto SA requires at last DirectX version 9.0" ce pot face, ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Actualizeazati DirectX ul și va merge

| AndreiMinecraftPlayer explică (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Stii cum pot face asta?

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns (pentru AndreiMinecraftPlayer):

Cea mai ușoară metoda este sa instalezi steam apoi cs go după steam și când ii dai play Game la cs fi după ce s-a instalat acolo o sa ți se instaleze și ultima versiune de DirectX