| Anonim103723 a întrebat:

Ati auzit de aceste jocuri:
Burnin Rubber 3
Burnin Rubber 4
Burnin Rubber 5
Raze 2
Raze 3
Gta vice City
Bad eggs online 2
Jocurile astea sunt foarte interesante dar întrebarea mea e : ce ati jucat din lista si cum vi s-a parut povestile sau ceva gen. Cel mai interesant răspuns primește funda

Răspuns Câştigător
| Danielu42 a răspuns:

Gta Vice City
Cand nu aveam un calculator, imi instalam gta vice city pe tableta cu aplicatia aptoide.
Cand am primit un calculator varul meu, avea un cd cu vice city pe el si l-am rugat sa imi dea si mie vice city sa il copiez la mine in pc.
Mi l-a dat si l-am bagat in pc.
Mereu cautam pe net coduri precum: panzer, nuttertools
Dupa ce m-am pluctisit de Vice City am gasit un Vice City modat, adica legendarul Gta Romania
Nu prea m-am jucat gta Romania pentru ca am aflat de San Andreas si de samp.
Cam asta este povestea mea, inca mai am gta Romania in pc, dar nu ma mai joc il tin pentru amintiri.

| Anonim103723 explică (pentru Danielu42):

Inteleg... La fel

1 răspuns: