| LaRkiNNN a întrebat:

Azi am bagat niste moduri pe GTA San Andreas si dupa vreo 10-15 moduri bagate am intrat in joc.
Am dat la salvari, am intrat pe una dintre salvari si am dat enter.
La un moment dat mi s-a inchis jocul fara sa-i fac nimic, nici n-am apucat sa imi vad skinul.
De ce mi se inchide? am mai bagat moduri mai multe dar n-a avut nimic. O fi fost vreun mod virusat sau ceva?

3 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Un mod dintre acelea nu merge cum trebuie sa se afla in conflict cu alt mod. Nu ai ce sa ii faci decat daca dezinstalezi modul. Poti sa downloadezi o versiune curata pentru gta3.img, ar trebuie sa mearga, daca nu reinstaleaza jocul. Bafta

| LaRkiNNN explică (pentru RaduHD):

Ok. problema e ca am mai multe moduri... in jur de 20, ce sa fac? Cum imi dau seama care mod e in conflict cu altul?

| RaduHD a răspuns (pentru LaRkiNNN):

Pai nu poti..Dezinstaleaza jocul si instaleaza-l iar.