| AlexMarius007 a întrebat:

Salut, azi am intampinat o problema la calculator. In loc sa am rezolutia initiala, am avut surpriza de a intalni o rezolutie 640x480 si color quality LOWEST. Am incercat sa schimb dar nu merge, setez rezolutia mare, si color quality highest, dar nu se schimba nimic. Utilizez ON Board de un an jumate poate mai mult, sa fie asta problema? Mai jos un screen.

http://i929.photobuc...zps7354887d.png

Am dat si restart de vreo 5 ori, am umblat si in BIOS si la placile RAM, stie cineva ce sa fac?

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Posibil sa ti se fi bulit placa video, vezi daca se rezolva problema daca reinstalezi driverul placii video.