| torvik a întrebat:

Azi am primit slot pe un server dar nu stiu cum sa-l pun. Adminul mi-a scris asa : "Nick + Pass la id-ul...,/lock." (id-ul mi la spus). Dar nu stiu ce sa fac. ajutati-ma va va rog!

Răspuns Câştigător
| Andrey_Savu_1995 a răspuns:

I-ai dat nick si pass:nick=nickname(numele tau in cs)
pass=parola slotului
tu cand iai aceste date el ti-a bagat slotu si tu trebuie sa scrii in consola setinfo _pw pass(pass reprezinta parola ta) ex: setinfo _pw gheorghe. dupa ce ai scris asa in consola parola se salvea in cfg, iti pui nickname-ul tau si intri pe sv, succes ai slot

| torvik explică (pentru Andrey_Savu_1995):

Pass=parola slotului. parola slotului nu mi-a dat-o trebu so alcatuiesc?

| torvik explică (pentru Andrey_Savu_1995):

Dar cei cu id-ul de ce mi la da? a zis sa intru pe el dar nu stiu cum

| torvik explică (pentru Andrey_Savu_1995):

Am incercat sa scriu asa ex: setinfo 1932 pw D1zZz.lgz

| torvik explică (pentru Andrey_Savu_1995):

Si imi apare asa: setinfo [ ]