| ekkk a întrebat:

Salut,azi am testat un HACK pe CSGO nici nu l-am folosit doar l-am lasat activ in timpul jocului si am primit BAN VAC PERMANENT
Cu ce ma afecteaza mai exact asta si cum pot sa scap?

Răspuns Câştigător
| SmokeDeejay a răspuns:

Poți juca doar servere care nu au vac secured. Dar că sa joci și competitive trebuie să îți cumperi pe alt cont.; d

2 răspunsuri:
| SmokeDeejay a răspuns:

Nu ai cum să scapi și te afectează că numai poți juca, sau trebuie să cumperi cs-ul din nou.

| ekkk explică (pentru SmokeDeejay):

Pot sa il cumpar pe acelasi cont sau trebuie neaparat sa imi fac altul?

| SmokeDeejay a răspuns (pentru ekkk):

Poți juca doar servere care nu au vac secured. Dar că sa joci și competitive trebuie să îți cumperi pe alt cont.; d