| AlexandrutHaU a întrebat:

Salut azi cand am incercat sa fac un server de cs cu HLDS-Ul il pornesc si cand intru in joc pe acest server zice VALVE validation rejected! Ce este de facut in acest caz? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

No steam = No suport!

| AlexandrutHaU explică (pentru AgathaRo):

Si ce trebuie sa fac sa mearga?

| AgathaRo a răspuns (pentru AlexandrutHaU):

Ai folosit hldsupdatetool si este de protocol 48 (steam only), trebuie sa ii pui dproto si schimba swds.dll

| AlexandrutHaU explică (pentru AgathaRo):

Si cum fac sa mearga da-mi situl de unde trebuie sa descarc ca sa il fac sa mearga!

| AgathaRo a răspuns (pentru AlexandrutHaU):

Vezi putin drproto si daca nu functioneaza cu dproto atunci patuchuiesti cu swds.dll un gasesti pe google