| TheSeventhSin a întrebat:

Salut, azi m-a apucat putin nostalgia cand am inceput eu cu un prieten sa comparam jocurile din ziua de azi cu cele de pe vremea noastra.
Intrebare asta este adresata celor care in prezenta au undeva la 19-20 de ani.
Voi ce jocuri jucati cand erati mai mici?
Eu spre exemplu jucam asa :
Around the World In 80 Days, Captain Claw, Hercules, Spiderman 2: Enter Electro, Zuma Deluxe,Super Toycars, Half Life 2, Serious Sam 2, Super Mario World, Fifa 07, Super Toy Cars, Nascar Racers, Mortal Kombat 4, SonicHeroes, Gta Vice City/San Andreas/3, Tarzan, Crazy Taxi.
Daca-mi mai aduc aminte de ceva o sa scriu mai jos.

3 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Gothic 2, seria Legacy of Kain, Doom 3, Spider-man 2000, seria Prince of Persia, seria Hitman, NFS Carbon si Underground 2, Medieval 1 si 2 Total War, Sims 2, Call of Duty 2, Age of Empires 2, Empire Earth 1 si 2, Quake 4, Quake 3 Arena, Star Wars Battlefront 1 si 2, Unlimited-Spiderman, Stubbs The Zombie, Left 4 Dead 1 si 2 si multe altele...

| TheSeventhSin explică:

Jazz jackrabbit 2, hunting unlimited 2010, Need for Speed Porsche 2000, Ratatouille 2007.

| BigGez a răspuns:

Hercule, Starcraft, Reksio, Empire earth, age of empire, cs 1.6, sims1, driver, wolfenstein, zuma si altele de genul. Asa am tinut-o pana prin 2009.