| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Azi mi-am descarcat gta romania 2 si am facut prima misiune de o tribuit sa iau un um sa il duc intr-o cladire dupa aia trebuia sa duc Dacia (masina) sa o distruga si dupa aia imi arata pe harta sa ma duc la cabina telefonica dar cand am ajuns la ea am stat 10 minute si nu a sunat telefonul ce trebuie sa fa?

1 răspuns:
| Dani21Dany a răspuns:

Incearca sa reinstalezi GTA. Oricum Romania e cu probleme si se blocheaza cam des la majoritatea calculatoarelor.