| EoAndrei74 a întrebat:

Azi mi-am luat de pe net jocul World of Tanks si mi-am facut cont l-am instalat si cand dau connect imi zice parola sau e-mail gresite si eu le-am bagat corect. Ce sa fac? Cum il fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Vezi sa ai versiunea EU, nu US sau RU. Trebuie sa iti faci cont pe serverul european si sa descarci clientul aferent.

| spydy99 a răspuns (pentru KodrutZ):

Dar cum fac linia de pe cifre atunci cand vreau sa-mi fac, cont?

| KodrutZ a răspuns (pentru spydy99):

Nu faci nici o linie. Bagi caracterele pe care le vezi.

4 răspunsuri:
| TheStranger a răspuns:

Incearca sa-ti faci alt cont, sau verifica emailul de pe care ai facut contul, poate nu l-ai confirmat. Daca nu functioneaza, poate e din cauza serverului. Bafta maxima!

| ch3ater a răspuns:

Eu nu reusesc sa intru in joc am descarcat joculd e pe severul european a, cont validat si tot nu merge..cand deschid jocul nu imi apare casuta aceea unde sa introduc datele adica adresa de mail si parola ca sa intru in joc ce sa ai fac?