| YoBossNu a întrebat:

Azi mi-am luat si eu GTA V si nu pot juca cu prieteni. Lor le spune cand incearca sa intre pe mine jocul spune ca eu nu am terminat tutorialul si mie nu imi arata sa fac nimic. Eu sunt pe consola, iar ei sunt pe PC. Stie cineva cum pot scapa sau cum pot face tutorialul si unde sa ma duc sa il fac. Cine imi spune cum pot scapa de tutorial dau FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate juca gta 5 online cross platform (intre pc si console).

| YoBossNu explică (pentru anonim_4396):

Merge sa joc intre PC si Consola deoarece am mai facut asta dar acum nu mai merge sa intru cand mi-am cumparat alt GTA V.