| aloken a întrebat:

Salut ba! Azi mi-am luat SAMP din plictiseala....la-m descarcat bun, bun si mi-am aduc aminte ca era un mod de parkour numit Matrix pentru SAMP care mergea doar daca aveai cleo instalat.Am instalat cleo-ul cea mai noua versiunea am bagat mod-ul si nu merge :/Si da l-am instlat bine, am bagat toate alea in folder-ul cu cleo.Ce as putea sa fac sa mearga? Sau daca aveti stiti voi unul care sigur merge ca na poate am luat eu unul prost lasati-mi link sau ceva de genu'/

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Majoritatea modurilor mergeau cu CLEO 3, o versiune mai veche, încearcă-l pe ăla.