| kristibbs a întrebat:

Bă uite cum stă treabă vreau și eu niște jocuri șmecher bă frate! Pentru pc! Mie îmi plac city build-erele mmorpg fps acțiune. Ăsta este pc-ul meu procesor quadra-core 2. 2ghz 8 gb ram placă video AMD radeon R7 200 series 128 biți 2 gb P.s DAu fundăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă ă

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Medal of Honor
Call of Duty
Battlefield
Metro 2033
Metro Last Light
Fallout New Vegas / 3
War Thunder (e gratis pe Steam)
Insurgency
7 Days To Die (e un joc survival care are elemente de constructie)
Dead Island
Thief
Saints Row 4 / The Third
Tomb Rider
Sniper Ghost Warrior 2
Murdered Soul Suspect
L.A Noire (e cu detectivi in Los Angeles)
Alan Wake
Max Payne 3
Skyrim
The Witcher 3
Dishonored

3 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Treaba sta asa.
www.google.com

| kristibbs explică (pentru DavidoffUser):

?

| alexboss2020 a răspuns:

Jocuri vechi poti sa te joci cand am vazut ca ai scris r7 200 series sunt 100% sigur ca ai r7 240 care este o placa video salba ca placa video integrata