| Vlăduț_Aftan_2002 a întrebat:

Salut, baieti am o problema, mi am cumparat jocul Football Manager 2019 de pe steam, cand sa intru in joc mi se blocheaza pc, desi cerintele sunt cele minime pentru ca jocul sa ruleze. Ce setari as putea face?

3 răspunsuri:
| alexandru5678 a răspuns:

Totul pe low! Incearca sa dai din steam verify integrity of game files ( dai click dreapta pe joc te duci la proprietes dupa dai la local files si apesi pe ala )

| Vlăduț_Aftan_2002 explică (pentru alexandru5678):

Nu imi merge, cand sa intru in joc, sa imi pun luna nasterii si sa accept conditiile, se blocheaza tot, si daca am facut un test si la PC meu ar trebui sa mearga decent, azi l am cumparat!

| alexandru5678 a răspuns (pentru Vlăduț_Aftan_2002):

Daca nu iti merge poti sa ii dau refund, o sa primesti banii inapoi.