| Zet_Robert_1997 a întrebat:

Salut, baieti! Ce faceti? Eu vreau sa imi cumpar Minecraft si nu stiu cum! Stiu ca poti sa il platesati prin PayPal dar eu nu am asa ceva! Sunt din judetul Botosani! Va rog sa imi spuneti de unde pot sa il cumpar! Sau cum il platesc online fara PayPal sau PaySafe! Si pot sa il cumpar din Mall? Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Axattys a răspuns:

Salut! Problema cu paysafe n e asa grea. Te duci la un magazin oricare din oras si vezi intreaba daca are paysafe si iti iei 20 de euro la tine, o sa primesti un cod iar acel cod il bagi pe site minecraft cand vr sa iti faci cont.Nu stiu daca este exact cum am spus eu, nu prea joc minecraft.Bafta

| Zet_Robert_1997 explică (pentru Axattys):

Ok, mersi! Ma tot gandeam cum sa cumpar si nu stiam! Mersi FOARTE mult!

1 răspuns: