| Alinp20 a întrebat:

Salut baieti, cine ma poate ajuta, am luat un pc de la cineva si are o placa Intel q85 si o sursa fujitsu cu un singur conector cu 16 pin, fara alte mufe, este posibil sa pot pune alta sursa cu mai multe conectoare? Deoarece imi trebuie alimentare separata pentru placa video si ventilatoare si cu sursa asta nu pot!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Intra pe Facebook si cauta pagina Probleme PC vei gasi o gramada de experti care sa te ajute... big grin