| marius6543 a întrebat:

Salut, calculatorul meu a inceput sa mearga incet din nu stiu ce cauza.De exemplu, cand il pornesc, trebuie sa astept aprox. 3-5 min ca sa dea un refresh, sa se conecteze de tot la net si chestii.
Am dat scannuri, poate am vreun virus, dar nimic.Si cu CCleaner am curatat dar tot asa se deschide.
Ceva solutii?
Funda.

1 răspuns:
| Latea a răspuns:

Hei sincer sa fiu mai bine ai vorbi cu cineva sa-ti reformateze calculatorul dar inainte de asta scoate absolut tot ce ai pe el poze videoclipuri ca daca ti-l reformateaza o sa pierzi absolut tot din el sincer asta cred ca e cea mai buna solutie.
Sper ca ti-am fost de folos