| Xmaxfarcas a întrebat:

Cand am deschis ps4 sa ma joc nu mi se mai arata pe tv nimic insa se auzea cu intrerupere muzica...Cablu hdmi era fixat deci nu era problema de asta.A trebuit sa il inchid de la buton ca sa mearga din nou.Si cand am inchis si am redeschis totul frumos si perferct.
Care este cauza de nu imi mai arata pe tv nimic?
Si daca se mai intampla pe viitor cum il pot inchide si sa mearga ok dar nu de la buton?
Rog seriozitate
Multumesc!
Funda

1 răspuns:
| Tarinus989 a răspuns:

Nu cred ca problema e de la ps, ar trebuie sa conectezi ps la alt televizor.Cel mai probabil problema e de la televizor.Nu uita ca din burton il pui in modul de repaus.Deci daca in continuu functioneaza astfel du-l la reparat.