| protector a întrebat:

Salut,cand dau sa intru in LOL, imi apare o eroare ca ceva nu suporta 2.0 pixeli.Dau funda! Raspundeti repede!

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca placa ta nu suporta Pixel Shader 2.0, e probabil sa nu-ti mearga LOL. Care-i eroarea exacta? Cuvant cu cuvant, sau un print ceva.

| protector explică (pentru CM7YRE):

Imi da o eroare cu un X in ceva rosu si scrie aia ca nu suporta picel shader 2.0, hai te roog ajuta-ma plz dau funda, nu uita!

| singuraticul21 a răspuns (pentru protector):

Ce window ai?

| protector explică (pentru singuraticul21):

Xp zi ce trebuie sa setez

| kar1GaNNN a răspuns:

Reinstaleaza pc-u, poate fi o eroare de la windows.

| protector explică (pentru kar1GaNNN):

Cum il reinstalez?

| singuraticul21 a răspuns:

Ai mai putut juca pana acum LOL pe acel pc ce serie are placa video ce cerinte grafice sunt setate pe placa sunt multe cauze din care nu merge