| Tudor01 a întrebat:

Cand eram mai mic ( acum 8-10 ani) am jucat un joc, era cu soldati, iti vedeai soldatul cu care jucai de sus (thirth person) si soldatii erau verzi, ca cei de jucarie. Va rog frumos, daca stiti cum se numeste jocul sa-mi spuneti, dau funda, imi e dor sa-l joc. Daca mai este nevoie de detalii intrebati, o sa incerc sa imi aduc aminte! Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Army Men

| Tudor01 explică (pentru flixbuster):

Multumesc, dar nu asta e jocul. Jocul pe care-l jucam nu era cu jucarii si caracterul il se vedea de sus... daca mai ai idei?

| Tudor01 explică (pentru Tudor01):

Imi cer scuze! Asta eee acum am vazut. MULTUMESC MUULT