| StrikerRo a întrebat:

Salut

Cand eram mai mic ma jucam World of Tanks. Aveam tancuri de tier mare. Dupa 5 ani de zile am vrut sa ma reapuc de WoT. L-am instalat, m-am logat si cand am intrat in garaj mai aveam doar 5 tancuri ( 2 de tier 1, si 3 de tier 5 si 6) eu avand tancuri de tier si mai mare, mi-au disparut din garaj. Nu le-am vandut! ..Cand am parasit contul acum 5 ani aveam garaju plin, iar acum doar 5 tancuri...repet NU le-am vandut, pur si simplu au disparut din garaj si acum trebuie sa platesc iar milioane de banuti.

Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Pai noi nu avem cum, este posibil ca acele tancuri sa nu mai fie la fel cum erau acum 5 ani, nu putem stii cauza. Trimite un email la suport, ei te pot lamurii cel mai bine.

| codrincodrin a răspuns:

Eu joc de 3 ani si jocul s-a schimbat foarte mult. Au scos tancuri, au introdus altele noi. Poate pe cele care le aveai tu le-au scos si ai primit credite pentru ele. Asta ar fi singura explicatie.