| George12228 a întrebat:

Salut, cand eram mai mic obisnuiam sa ma joc un joc cu un soarece cred ca era si trebuia sa salvezi niste extraterestrii din spatiu si ii salvai de niste roboti si extraterestrii se puneau in spatele tau si te urmarea pana la nava spatiala unde ii salvai de tot, stie cineva cum se numea jocul? Stiu ca erau mai multe jocuri cu acelasi soarece doar ca erau concepte diferite.

1 răspuns:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Descrierea ta seamana cu Iggle Pop Deluxe. Funda daca e acesta!