| svIX a întrebat:

Salut, cand eram mic am vazut la un prieten pe pc un joc ca un fel de CS, doar ca singura chestie pe care mi-o amintesc este ca aveai un flex in mana si eram in interiorul unei nave spatiale.

Mai stie cineva care era jocul?

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

In ce sens era "ca un fel de CS"? Din punct de vedere al gameplay-ului?

| svIX explică (pentru PainTech):

Adica semana ca si cs-ul, aveai armele in mana dreapta, faceai aceleasi chestii asemanatoare, doar ca erau alte arme

| BBJHHRUGs a răspuns:

Quake 3 Arena Sau Quake 4 Multyplayer? Funda daca este unul din acestea.