| Miihaa a întrebat:

Cand eram mica era un joc cu o naveta spatiala si un sarpe. Ceea ce trebuia eu sa fac este sa tai din plansa pana la 80% cu naveta spatiala si sa am grija sa nu fiu omorata de catre sarpe. Cum se numeste jocul?

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Da! -î-mi aduc aminte. Nici eu nu mai ştiu cum îi zice dar mă interesez şi cu mare drag mă întorc aici pe TPU de dragul tãu sã îţi dau raspunsul.

| AlyBlueBell a răspuns:

Sarpente

| AlyBlueBell a răspuns:

L-am cautat dupa denumirea Sarpente si nu l-am mai gasit insa se gaseste pe google, cauta Volfied