| AlexDFY a întrebat:

Salut, cand esti pe google, si apesi f11, bara aceea de sus dispare, dar daca te duci cu mouse-ul sus, va aparea,, ati intrat in modul ecran complet etc,,.Se poate face ceva ca sa nu mai apara?

3 răspunsuri:
| AlexBot a răspuns:

Nu se poate...in asta consta modul ecran complet...acum depinde si de browser... poti cauta in setari sau optiuni solutii...app:da-mi skypeul tau

| AlexDFY explică (pentru AlexBot):

Poterasalex123x, poza cu pedobear, daca mai esti treaz poti sa ma suni

| AlexDFY explică (pentru AlexDFY):

Fara x, scuze, si nu stiu maine la ce ora ma trezesc, vedem