| Kolasa a întrebat:

Cand instalez call of duty 3 modern warfare imi apare la sfarsitul instalarii: daca vrei sa joci jocul trebuie sa il cumperi. Ce fac sa nu trebuiasca neaparat sa-l cumpar ca sa joc jocul?

4 răspunsuri:
| AngelxDDD a răspuns:

Incearca sa il downloadezi de aici
magnet:? xt=urn:btih:24d07d7050ca3fb00af55752cec597d7b1731058&dn=Call+of+Duty+Modern+Warfare+3-RELOADED&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.leechers-paradise.org%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Fzer0day.ch%3A1337&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.coppersurfer.tk%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Fexodus.desync.com%3A6969
se trage repede, eu nu am incercat da sunt sigur

| Kolasa explică:

Asta e doar crack?

| Kolasa explică:

De fapt e crack nu spun ca e problema crackul...eu cand dau sa instalez imi apare la un momendat ca trebuie sa-l cumpar dar nu se termina instalarea ci imi iese pur si simplu

| Sudhd a răspuns (pentru Kolasa):

Copiaza cracul in folderul unde ai instalat jocul si gata