| ABCDEFGH2806 a întrebat:

Cand intru in My Computer si dau sus la Tools la folder options ca sa vad fisierele ascunse nu imi merge dau ok dupa ce am bifat si nu imi apare nimica si cand instru inapoi acolo e bifat,, do not show hiddens files and folders". am incercat si din control panel si la fel nimica. Va rog mult de tot ajutati-ma. Funda + vot primului raspuns BUN! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| YahooMess1 a răspuns:

Iti recomand sati instalezi Avira antivirus 2012 eu il am si este forarte bun! big grin

2 răspunsuri:
| kristy a răspuns:

Ar putea fi o eroare in sistem si nu mai functioneaza aceasta functie.

| peste2009 a răspuns:

Folosesti un windows de versiune veche sau ai in virus care nu te lasa sa faci asta deci schimba windowsul cel mai bine sau cauta un antivirus foarte bun adica unul cu licenta platita o zi buna! FUNDA te rogwinkingbig grin