| Kampion a întrebat:

Cand ma joc jocuri mi-se incalzeste laptopul. L-am desfacut si totul era in ordine, nu era nicio scama care bloca ventilatorul. Ce pot face?
Nu am niciun virus

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Cum a zis si nea popa, cumpara un ventilator de il bagi sub laptop, si prietenul meu avea probleme cu laptopu cand se juca si dupa ce si-a luat un din ala, a dat cam 100 pe el, nu a mai avut probleme.

| Liposchi_Laurentiu_2000 a răspuns:

Un cooler te va ajuta

| NeaPopa2015 a răspuns:

Schimbare pasta termo de la procesor si placa grafica? Setezi custom rpm de la ventilatoare, achizitionezi un cooling pad.