| dannyel_9643 a întrebat:

Când se lansează simulatorul de camioane "Euro Truck Simulator 2" (ETS 2)?
Am căutat pe mai multe site-uri dar nu am găsit aceiași data.
Abia aștept să-l joc! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va lansa pe 28 luna aceasta. Da sunt nesimtiti aia de la scs softwaer ca jocu trebuia sa fie lansat din luna mai, dupa l-au anulat pe 10 august si pe 11 august au zis ca iar l-au anulat pana pe 28 septembrie. Acuma, si eu sunt un mare fan al jocului si cred ca trebuie doar sa ne rugam ca aceasta sa fie adevarata data de lansare.

| stefan191 a răspuns:

Euro Truck Simulator 2 s-a lansat pe prima saptamana a lumii August.Sunt multe videoclipuri despre joc pe Youtube