| taylorgg a întrebat:

Cand va aparea fifa 21 voi putea sa il joc pe ps3(modat)?
Si daca da, de unde as putea sa il iau?

Răspuns Câştigător
| aumih16 a răspuns:

O sa apara in septembrie! acum lucreaza la el! o sa aiba si liga 1! dar nu iti face sperante in legatura cu liga 2! pentru ca nu o sa fie! in schimb ligile celelalte sunt care au fost si in fifa 20! cum ar fi liga frantei 1 si 2! liga italiei 1 si 2! liga spaniei 1 si 2! liga germaniei 1 si 2! etc! ce modificari aduce noul fifa 21! pai sa vedem jucatori reali! antrenori reali! jucatorii antrenorii transpira pe teren! se vor auzi si bataile inimii jucatorilor! stai linistit ca la partea asta cu bataile inimii nu reprezinta nici un risc! sa iti moara pe teren un jucator sau ceva de genul! vor fi niste modificari si la carrer mode! vor fi la unele echipe bugete reale! unele mai mari altele mai mici! etc! oricum e anuntat doar pentru ps4 si ps5 deocamdata! pentru ps3 nu stiu! dar afla si tu! intereseaza-te!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Probabil o sa vomite un legacy edition care are transferuri noi si cam atat, ca e prea veche consola pentru altceva.

| aumih16 a răspuns:

Eu zic sa astepti poate ti-l aduce mosul! iti aduce si ps4 daca vrei! mie asa mi-a facut anul trecut mosul! mi-a adus un ps4 si joc pe el fifa 20! eu mai am de la parinti doua jocuri e drept nu le-am jucat tot pe ps4! gta 5 si call of duty modern warfare! eu am un televizor pe care il joc! cadou si asta de la parinti de la ziua mea anul trecut! imi doresc si mie totodata sa imi aduca mosul fifa 21! ar fi cel mai frumos cadou!