| alinmf a întrebat:

Salut, cand vreau sa accesez google.ro primesc o eroare(folosesc browserul google chrome):
Conexiunea nu este privată

Atacatorii pot încerca să vă fure informațiile de pe www. google.ro (de exemplu, parolele, mesajele sau informațiile despre cardurile de credit). NET::ERR_CERT_INVALID

Primesc aceasta eroare doar cand vreau sa intru pe google, orice alt site imi merge (ex youtube). Data si ora calculatorului sunt bine setate. Am incercat sa accesez google si de pe alte browsere ( firefox si internet explorer) dar nu merge. Ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| PrecizeEveR a răspuns:

Incearca sa dai proceed pe alte browsere, ar trebui sa iti apara, daca nu foloseste alt motor de cautare gen bink, ask yahoo, etc scrii acolo la url.

4 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Click pe advanced si pe proceed, nu se intampla nimic am testat cateva luni asta. big grin

| alinmf explică (pentru PrecizeEveR):

Http://i.imgur.com/hbKWy64.png nu vad unde este butonul de proceed

| alinmf explică (pentru PrecizeEveR):

Am rezolvat, era de la antivirus (foloseam Bitdefender total).

| Dinocool99 a răspuns (pentru alinmf):

Cum ai rezolvat? Am si eu acelasi antivirus.

| PrecizeEveR a răspuns (pentru alinmf):

Incearca sa dai proceed pe alte browsere, ar trebui sa iti apara, daca nu foloseste alt motor de cautare gen bink, ask yahoo, etc scrii acolo la url.