| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Cand vreau sa dau remote play de pe telefon la xbox (pe aceeasi retea de wifi cu xbox ul) merge dar pe date mobile 4g nu, NAT type e pe open si uPnP e enabled… Imi spune ca a putut sa gaseasca consola dar nu se poate conecta la ea, nu cred ca e de vina telefonul deoarece are spec decente. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca functia are nevoie de net prin wireless ca sa mearga. Asa e facut de producator.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Nu cred, am un prieten si ii merge remote play pe date mobile. Merci oricum

1 răspuns: