| DedSecGabbriel a întrebat:

Cand vreau sa pun CSGO-ul sau alte jocuri in 4:3 ramane 16:9 si se vede ciudat. Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Modifica si resolutia ecranului totodata

| DedSecGabbriel explică (pentru j1NNNx):

Pai de unde sa schimb rezoluția bro ca din joc nu îmi face nimic tot 16 9

| j1NNNx a răspuns (pentru DedSecGabbriel):

Nu ai weight and height? acolo trebuie sa pui mai mare si o sa se vada mai clar

| DedSecGabbriel explică (pentru j1NNNx):

?‍♂️Eu întreb un lucru tu înțelegi alt ceva mie când îl pun pe o rezoluție 4:3 gen 2048x1536 nu mi-l afișează corect și întinde imaginea pe tot ecranu și d aia se vede nașpa ca întinde o imagine 4 3 în format 16 9 și eu am întrebat cum pot sa repar acest bug...