| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Care dintre jocurile urmatoare vi s-a parut mai bun, care va place? Assassin's creed Odyssey Sau Origins? Pareri pro/contra.Multumesc

Răspuns Câştigător
| venividivici2017 a răspuns:

Personal mi se pare ca Odyssey e un reskin la Origins.

De fapt... stiu ca asta e ideea, sa fie similare ( toata seria AC ), dar aici parca e prea mult. M-am jucat putin Odyssey si apoi l-am sters. In schimb am sters Origins, deoarece mi s-a parut ceva nou, refreshing fata de jocurile precedente. Nu stiu ce sa zic, o fi din cauza ca luasem o pauza mare si acum cu Odyssey l-am jucat imediat dupa Origins. Poate daca o sa iau la fel, o pauza mai mare o sa ma atraga cumva si Odyssey.

| Ineys a răspuns (pentru venividivici2017):

Am terminat Origins*, nu sters. rolling on the floor

3 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Ambele sunt un rahat....ac 1/2/3 bune rau

| venividivici2017 a răspuns (pentru AgentTorque):

L-am jucat pe Origins.Mi s-a parut bunicel. Dintre toate jucate, Syndicate, Unity si astea doua, cel mai tare este cel cu actiunea in Anglia, Syndicate.