| rem1x70 a întrebat:

Salut.
Care-i faza cu "standard edtition", "deluxe edition", "gold edition" și "ultimate edition", la jocurile de pe steam? Ce primești în plus sau ce conțin fiecare?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Pai depinde de joc. De obicei ultimate edition include dlc-uri care sund disponibile separat daca iei versiunea standard, dar pretul total e mai bun. De exemplu cred ca la Rainbow Six Siege ultimate edition include toti operatorii e pana acum dar daca iei standard trebuie sa ii deblochezi manual sau sa ii cumperi.