| andrymyrytz a întrebat:

Salut care placa video spuneti ca se comporta mai bine in jocuri:nvidia gt220 sau ati hd 5450? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Dantewashere a răspuns:

Sa vedem... Nvidia GT220 este mai buna dar nu e prea mare dif nu vreau sa va plictisesc cu comparati

2 răspunsuri:
| Cosmin876 a răspuns:

Nvidia GT220 am si eu e super pot juca jocuri la rezoluatia cea mai mare si am 1 gb ram si vreau sa spun jocuri calumea assassin creed 2, 3 call of duty 4; 5; 6 etc recomandwinking

| cata_2510 a răspuns:

Ati Hd 5450 are un prieten si joaca jocuri noi cum ar fi gta 4 liberti city episodes pe high si rezolutie 1366.