| AxelAlex234 a întrebat:

Salut care stie un joc strategie pentru pc,jocul sa fie cu trupe,sa cuceresi teritorii,castele,sa upgradezi cladiri si etc, cuceresti sate si deastea.sau spatiale..planete...urgent raspuns happy

3 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

GoodGame Empire este cel mai tare joc de acest gen jucat de mine. Triburile si astea sunt jocuri de ****.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Red Alert 3, Starcraft 2, Age of Empires 3, Heroes 3(e ceva mai vechi), Anno 1404, 0 A.D, Warcraft, si multe altele

| VladVladut1998 a răspuns:

Triburile este un joc de strategie destul de bun. Uite aici un site care sa te ajute: http://www.triburile.ro/index.php