| anonim_4396 a întrebat:

Salut, care stiti niste jocuri de pc cu grafica buna, tin sa mentionez ca am jucat, hitman, splinter cell, lol, wow, sims, thief 2014, gta... Daca stiti ceva mai nou, dau funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

In primul rand, nu grafica face jocul si cand o sa incerci si nocuri mai vechi, vei intelege.
Dar fie:Tes 5 skyrim, prototype 1, 2; crysis 1, 2, 3, dont starve, bioshock 2, dishonored, the forest, among the sleep, outlast si outlast wistleblower.

| Moon4Lord a răspuns:

Incearca Dragon Nest, e MMORPG de actiune, e super fain... daca vrei sa il joci fi atent ca daca cauti pe google dragon nest, primul va fi unul pentru cei din america, cauta pe net Dragon Nest Europe sau dragon nest SEA, care vrei tu

| Barodfs a răspuns:

Outlast... vezi ca e horror. Sau NFS World. Cam atat stiu big grin