| onsh4rk a întrebat:

Salut, Cate v-bucks-uri poti face pe Fortnite doar din misiuni, adica cat de multe. Multumesc anticipat si

1 răspuns:
| Copila2016 a răspuns:

Dacă îți dorești V-Bucks-uri gratis, LEGAL, ar trebui să muncești, dar nu cum crezi tu de greu...

Poți folosi un site extern ca să deblochezi V-Bucks 1, 000; 2, 500, etc. Tu alegi!
Trebuie doar să te joci și să îndeplinești diferite misiuni, să vezi reclame, sau să scrii postări ca să primești coduri pentru Fortnite oficiale dar și pentru diferite jocuri populare precum Minecraft, GTA V, Sims 4 dacă te interesează asta.

Aceasta este o dovadă că și eu am primit: https://i.imgur.com/KlfKahO.png
( dacă te uiți în colțul din dreapta, jos; vei vedea că una este cu ceas, adică o voi primi, iar cealaltă este primită dar nu puteam să arăt poza la ea fiindcă arăta codul acela. )

Poți intra și îți vei primi recompensa într-un timp foarte scurt. Poftim, dacă intri, îți dau un cod pe care probabil tu îl vei folosi pentru a debloca premii după noroc. G4-JULY-CH3S7 expiră pe 08/01/2018; deci, grăbește-te dacă îl vrei.
https://bit.ly/2Jnx3bP