| Tecu_Flavius_1999 a întrebat:

Salut cateodata in jocuri merge totu perfect si dintr-o data tastatura mi o i-a razna ex: apas sa se duca putin in fata si se duce mai mult gen primeste comenzile mai greu si mai mult. stau asa cateva secunde cu ea apas esc de cateva ori si dupa isi revine. Nu stiu ce sa ii fac am reinstalat si windows si specific ca am laptop iar driverele sunt de pe cd ul lui.

2 răspunsuri:
| Tudddorrr a răspuns:

Poate e Internetul

| Tecu_Flavius_1999 explică (pentru Tudddorrr):

Nu are treaba cu internetul internetul e bun deci mousul si jocu in sine merg bine dar tastatura o i-a razna... si face asta si in joc cu internet si fara