| anonim_4396 a întrebat:

Caut pe cineva sa jucam agario.
-Am Lvl 80, sunt destul de experimentat
-Skype
-Liber mai tot timpul.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu joc doar in ora de fundamentele calculatoarelor sad

| deeeaqq a răspuns:

Ce fain, am level 11 sau 12, nu prea joc.

| Drey_An_2001 a răspuns:

Eu joc, da-mi add pe skype: Andrey. drey123, am lvl 75 stiu toate trickurile!

| v5io a răspuns:

Salut, am lv 35, chiar daca nu am lv prea mare, ma pricep la tricksplit etc.
Eu zic ca ma pricep destul de bine, dar pana acum nu am avut multi coechipieri experimentati ( daca se mai nimerea unu cu skin de rechin sau altul de lv mare, mergeam bine) Daca vrei sa jucam, pe skype sunt vlad05vlasceanu. P.S. nu am chiar foarte mult timp sa joc.