| Dinamovistul101 a întrebat:

Salut, caut sfaturi din partea celora care au un canal de youtube in crestere, adica sa aiba macar in jur de vreo 50 de abonati, la categoria Gaming, sfaturi pentru imi mari numarul de abonati, ca munca mea sa fie apreciata. Acesta este canalul meu http://www.youtube.com/user/GamingTVDR daca va place va puteti abona :D...va astept raspunsurile..multumesc

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Eu am pe channel-ul meu vreo 300 de subscriberi. Ideea e sa postezi cat de cat des si de calitate.

| Dinamovistul101 explică (pentru SamSon):

Pai postez in jur de vreo 5 videouri pe saptamana si toate videourile mele sunt hd big grin

| Dinamovistul101 explică (pentru SamSon):

Imi poti arata canalul tau?