| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,caut si eu pe cineva priecput la minecraft sa ma ajute sa instalez niste moduri, am versiunea 1.7.10(ultima). Funda

3 răspunsuri:
| Asn_Stefan_1996 a răspuns:

Nu exista inca mod-uri pentru. 1.7.10 si nici versiune forge peste o luna apar cateva mod-uri si vers. forge

| adrianbestboy98 explică (pentru Asn_Stefan_1996):

Ce prost esti sa moara bibi laughing))))))) un prieten are deja laughing))))))))) doamne nu mai vorbi daca nu stii

| adrianbestboy98 explică (pentru Asn_Stefan_1996):

Cica peste o luna laughing)) se vede cat de prost esti laughing))