| Larisa_Diana_1996 a întrebat:

Caut si eu un joc vechi pe care il jucam pe windows xp (cred). Era efectiv un fundal, iar sarpele sau ce era el se plimba pe margine si trebuia sa manance chestii si sa se fereasca de anumite lucruri. Stiu ca il jucam cu bara de space...suna stupid, poate nici nu intelegeti prea bine ce spun eu aici dar imi doresc mult sa gasesc acel joclaughing) e de pe vremea cu chicken invaders si altele de genu

1 răspuns:
| BigSmokeJunior a răspuns:

Salut! Cred ca jocul care il cauti se numeste ZUMA (spune-mi si mie daca e ala please)