| Shi_Atat_Iliuta_1999 a întrebat:

Salut caut si eu un metin2privat pvm-pvp care sa fie rate mari la bani si exp schimba adauga bns 1/5 si 6/7 la negustoare sa fie eftine otel si batalie shop dar sa aiba preturi mici la schimba adauga 1/5 6/7 dau funda pls cine ma ajuta contactati-ma la skype MaRyaN BosS

Răspuns Câştigător
| xAlessia a răspuns:

Buna!
Metin2Vamos se potriveste cerintelor tale!
happy

| Shi_Atat_Iliuta_1999 explică (pentru xAlessia):

Este in alta limba bani se fac greu grafica pff nu inteleg nimic in el alta sugestie?

| xAlessia a răspuns (pentru Shi_Atat_Iliuta_1999):

Da este in alta limba dar te obișnuiești adica cel putin la fel am fost si eu happy iar la albaștrii toți sunt romani. Mai încearcă metin2 steelwinking