| Xennome1993 a întrebat:

caut si eu un mmorpg bun f2p in trecut am incercart urmatoarele (tera,rift,wow,la tale,jade dynasty,perfect world, forseken world, swordman, dragon nest, vindictus, gw2, elsword, si cam atat imi vine in minte ) cel mai bun raspuns primeste funda!, si nu vreau website-uri gen mmohut or mmobomb vreau un joc care sti 100% ca se merita jucat

Răspuns Câştigător
| Dragonfall a răspuns:

Hai salut sper sa te pot ajuta: recent a aparut Archeage ( un mmo asiatic ce ruleaza pe CryEngine 3 ) am jucat si eu nitel - nu ma intelege gresit, desi personal stilul artistic al jocului nu ma atrage, garantat 100 % merita incercat are cateva elemente interesante jocul - primesti mount foarte devreme si un glider, destul misto - pe masura ce progresezi in joc vei putea participa la lupte maritime sau vei putea sa iti creezi cladiri ce vor ocupa spatiu fizic in lume. Alte mmo-uri iti recomand sa cauti Skyforge - jocul nu a aparut inca dar iti recomand sa il urmaresti - are un sistem de progresie in care iti poti schimba stilul de joc oricand, pare impresionant din punct de vedere vizual si ca gameplay, mai poti cauta Champions Online sau DC Universe Online - amandoua sunt similare - esti in roulul unui super-erou in ambele - Iti mai recomand The Secret World acest joc NU este f2p DAR dar il mentionez deoarece ai scris ca ai jucat GW2 - functioneaza in acelasi stil il cumperi si nu mai trebuie sa platesti nimic altceva daca nu vrei - orice altceva ce poti cumpara este pur si simplu cosmetic. Doar atat deocamdata sper sa te fi ajutat happy. Bafta!