| AlexMAV a întrebat:

Caut un joc. L-am vazut pe youtube mai demult si nu mai stiu cum se numeste. In videoclip gamer-ul conducea o masina si cumva avea gps-ul activat si ii spunea sa o luati la dreapta/ la stanga sau inainte, si tot asa inainte. Era in engleza/romana/ sau germana (ceea ce spunea gps-ul)
Daca stiti jocul va rog sa mi-l spuneti!
Ofer FUNDA primului celui care-mi zice jocul (sa fie ala care-l caut eu )
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Albex a răspuns:

Test drive unlimited 1 sau 2

| AlexMAV explică (pentru Albex):

Nu-i asta. Dar ii fain
Daca nu mai raspunde nimeni am sa-ti dau funda tie, cel mai probabil maine.