| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.Caut un laptop pana in 15 mil care sa ruleze cs go pe low in 60-80 fps, minecraft in 60-80 pe low si fortnite pe medium 60

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Ti-am mai explicat odata ca la 1500 nu o sa poti gasi un laptop bun ca sa ruleze CS GO, mai ales Fortnite, ar putea cel putin CS GO sa iti ruleze la low dar nu cu 60 fps, poate doar 30 dar nici 30 fps nu cred fiindca CS GO este updatat mereu, poate grafica acum e mai buna decat la inceput, iar Fornite nicio sansa laughing, Minecraftul e singurul care iti poate rula bine insa nu stiu daca la 60 fps, cu 1500 nu poti sa iti iei niciun laptop bun pentru aceste jocuri.