| andr3iu a întrebat:

Salut caut un metin2 private server romanesc.

Răspuns Câştigător
| xHellBoYx a răspuns:

Sal,incearca :metin2 gx, funMetin2, epicalMetin2, ClujanMetin2(pe astea faci lvl 80 in 2 ore si are toate itm +9 la shop). Daca vrei ceva care sa cresti mai greu incearca Metin2ro(eu asta joc, si imi place). Sper ca am fost de ajutor.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| RaduManole a răspuns:

Metin2 hummer... crede-ma e ff tare iti da lvl 120 toate epice in magazine -- bonusuri si cu toate in shop. primesti 1kkk -dar nu ai nev de el ca tot costa 0k big grin sper sa te fi ajutat -- fundita?big grin

| Gri11 a răspuns:

Metin2 tim